• Succes 4 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ansink, RichardTeamspeler
    Bijma, MichelTeamspeler
    Foekema, Henk-JanTeamspeler
    Henrotte, JordiTeamspeler
    Jong, Sebas deTeamspeler
    Kuut, ChrisTeamspeler
    Meeldijk, CeesTeamspeler
    Pol, JasperTeamspeler
    Scholten, MarcoTeamspeler
    Steigstra, PeterTeamspeler
    Stupers, BasTeamspeler
    Uythof, MTeamspeler
    Visser, PaulTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 10:30Succes 4 - Succes 3Sportpark Succes
    10 okt. 12:00Schagen United 4 - Succes 4Sportpark Groenoord
    17 okt. 10:30Succes 4 - Hugo Boys 3Sportpark Succes
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 sep.Oosterend 2 - Succes 42 - 3
    19 sep.Succes 4 - Westfriezen 52 - 0
    12 sep.Succes 4 - Spirit 30 (SC) 33 - 0
  • Poulestanden Succes 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dirkshorn 211005143
    2FC Den Helder 311003213
    3Succes 411003213
    4Hugo Boys 310104401
    5Schagen United 410104401
    6Flevo 400000000
    7Succes 300000000
    8ZAP 500000000
    9DWOW 3100123-10
    10Oosterend 2100123-10
    11VZV 2100115-40

    Poulestanden Succes 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Succes 433008269
    2Grasshoppers 4320110646
    3Spirit 30 (SC) 3310249-53
    4Westfriezen 53003611-50