• Succes 3 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruynzeel, Bobby RayTeamspeler
    Bruynzeel, RuiTeamspeler
    Garst, DuncanTeamspeler
    Hoosbeek, TimTeamspeler
    Klein, KeesTeamspeler
    Lont, TijmenTeamspeler
    Schouten, RickTeamspeler
    Spier, JustinTeamspeler
    Spruit, LuukTeamspeler
    Wieringen, Jurn vanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.FC Den Helder 3 - Succes 34 - 0
    12 sep.Succes 3 - VVS 46 61 - 3
  • Poulestanden Succes 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dirkshorn 211005143
    2FC Den Helder 311003213
    3Succes 411003213
    4Hugo Boys 310104401
    5Schagen United 410104401
    6Flevo 400000000
    7Succes 300000000
    8ZAP 500000000
    9DWOW 3100123-10
    10Oosterend 2100123-10
    11VZV 2100115-40

    Poulestanden Succes 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVS 46 632108537
    2FC Den Helder 3320110376
    3VZV 3311169-34
    4Succes 33003411-70