• Succes 3 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ansink, EdwinTeamspeler
    Ansink, RichardTeamspeler
    Henrotte, JordiTeamspeler
    Hollander, Robin denTeamspeler
    Holwerda, JohanTeamspeler
    Hoosbeek, TimTeamspeler
    Jong, Sebas deTeamspeler
    Kuut, ChrisTeamspeler
    Meeldijk, CeesTeamspeler
    Pol, JasperTeamspeler
    Steigstra, PeterTeamspeler
    Stupers, BasTeamspeler
    Uythof, MTeamspeler
    Visser, PaulTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 10:30Succes 3 - SVW 27 6Sportpark Succes
    16 okt. 11:30JVC 4 - Succes 3Sportpark JVC
    23 okt. 11:00ZAP 5 - Succes 3Sportpark De Zwaluw
    30 okt. 10:30Succes 3 - Dirkshorn 2Sportpark Succes
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.Succes 3 - Grasshoppers 54 - 4
  • Poulestanden Succes 3 ( 7e klasse 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AGSV 222009366
    2Schagen United 422004046
    3Grasshoppers 521108444
    4Dirkshorn 221016513
    5Zeemacht 221014403
    6Succes 310104401
    7Schagen United 310101101
    8SVW 27 6201112-11
    9ZAP 500000000
    10JVC 4100103-30
    11VVS 46 5100105-50
    12DWOW 3200206-60

    Poulestanden Succes 3 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 4 32 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zouaven (de) 4320110736
    2Succes 33201131306
    3Spirit 30 (SC) 431118714
    4SVW 27 63012610-41